Zvonky vznikli, pretože na Slovensku jednoducho chýbalo fórum, kde by sa dali vymieňať informácie o tejto skvelej muzike. Chýbalo tiež miesto, kde by bol sústredený materiál, texty, tabulatúry, kontakty, kalendár koncertov a mnohé ďalšie čo každý, kto má rád túto muziku z času na čas potrebuje. Bez ohľadu nato, či je iba fanúšik, alebo profesionálny muzikant. Na Slovensku je totiž ešte stále mnoho miest, kam sa novinky dostanú so značným oneskorením, ak nie vôbec, čo je v dnešnej dobe internetu dosť smutné. A tak som sa najskôr rozhodol vydávať časopis a neskôr založiť túto stránku a umožniť tak získavať informácie o tejto muzike, o dianí v bluegrasse doma i vo svete na jednom mieste. Vytvoriť miesto, kde by každý mohol prezentovať svôj názor a svoju tvorbu. S akým úspechom, to nech už posúdia iní. Každopádne to Zvonky zatiaľ podla návštevnosti spĺňajú a dúfam, že ešte dlho budú spĺňať. Hlavne vďaka vám, ktorí na našu stránku aspoň občas prispejete a dúfam, že budete prispievať aj naďalej. Zvonky sú totiž práve o vás a pre vás. Miesto kde môžete bez cenzúry vysloviť svoj názor, informovať o vašej kapele, klube, koncerte, či prispieť niečím inak zaujímavým. Čo sem nepošlete, to tu jednoducho nikto nenájde.
JaBr

Tu získate viac informácii a môžete si objednať niektorú zo škôl hry na 5-strunové banjo - 
PRVÉ KROKY , ĎALŠIA TECHNIKA a ZBORNÍK 50. TABULATÚR.

 Na tejto stránke nájdete novinky zo Slovenska i zo sveta, články, recenzie, názory, rozhovory, profily, kontakty na kapely, muzikantov, kluby, festivaly, fanúšikov, predajcov a výrobcov nástrojov, kalendár koncertov, archív textov, tabulatúr, midi a hudobného softwaru, linky na iné bluegrassové stránky, voľnú debatu o bluegrasse, anketu Top ten mesiaca a Award roka a mnohé iné čím prispejete hlavne vy.Môžete tu vyhľadávať texty, tabulatúry, kontakty na kapely, fanúšikov, muzikantov, výrobcov, predajcov, zvukárov, usporiadateľov, agentúry, festivaly, kluby a všetky voľne prístupné informácie aj pomocou vyhľadávania (ktoré v dohľadnej dobe už hádam Milan Obuch konečne oživí), buď iba v archíve Zvonkov, alebo na celej doméne bluegrass.sk, kde Zvonky hosťujú.
Registrovaní v databáze majú možnosť používať službu HOTMAIL. Zvonky zabezpečia rozposlanie reklamných emailov vašim fanúšikom o vašom podujatí (všetkým zaregistrovaným vo Zvonkoch  ). Pochopiteľne je nutné včas poslať do Zvonkov správu o podujatí.
Ak teda chcete túto možnosť využívať, nezabudnite sa zaregistrovať. Rovnako ak ste iba fanúšik a chcete dostávať informácie emailom, zaregistrujte sa. Inak o vás jednoducho nevieme a nič sa ani nedozviete.
Z tejto stránky môžete aj priamo pridať do Zvonkov váš príspevok, či to už je článok, novinka, alebo kontakt, link, termín koncertu, festivalu, dielne, či váš text piesne, alebo tabulatúra.
Na tejto stránke môžete mať aj vašu reklamu. O podmienkách umiestnenia reklamných bannerov sa viac dočítate v podmienky a pravidlá . .
Akékoľvek pripomienky prosím adresujte na webmastra jan.bratinka@bluegrass.sk . Dúfame, že so Zvonkami budete i naďalej spokojní a budete ich navštevovať aspoň tak často ako doteraz.

Dôležité upozornenie:
Ak chcete poslať hot-mail, registrovať sa, niečo pridať a podobne, použite formuláre. Všetko sa spracováva softwarovo a nieje možné pridať napríklad kontakt, či link bez vyplnenia a odoslania formulára.

Ak nám chcete pomôcť, stiahnite si náš banner
_banner_zvonky_old.gif

alebo
_banner_zvonky.gif

alebo vložte na vašu stránku nasledovný html kód:

<a href="http://www.bluegrass.sk/zvonky" TARGET="_blank"> <img
SRC="http://www.bluegrass.sk/zvonky/images/_banner_zvonky.gif" ALT="Prvý slovenský net-spravodaj o bluegrasse s rozsiahlým archívom - Zvonky." NOSAVE BORDER=0
height=60 width=468></a>.

Môžete tiež použiť niektoré z našich log

Navštívte niektorú z ďalších slovenských bluegrassových stránok.


Bluegrass.sk - prvá slovenská bluegrassová doména
Banjo Sweet Banjo - stránka o banji a hlavne pre banjistov
Bluegrass Album - oficiálna stránka slovenskej bluegrassovej skupiny
Steam - oficialna home page progresívnej slovenskej bluegrassovej skupiny
29 strings - oficialna home page slovenskej bluegrassovej skupiny
Slovenska Bluegrassova Asociacia
BG festival Horna Poruba - oficialna home page festivalu
Spevník New Grass Revival
Dobrofest Trnava

IBMA - Medzinárodná bluegrassová asociácia
IBMA
International 
Bluegrass Music
Association


Internetový obchod s country, folk a bluegrass CD

Nájdete nás pomocou Altavista vyhľadávacej centrály.
Yahoo
Nájdete nás na Best.sk
Nájdete nás aj na zozname slovenského internetu
Nájdete nás v Mámto.sk
Nájdete nás na Surf - hodnotenom zozname slovenského internetu

Používame počítadlo Pronix Technology

 
Registrácia
Poslať Hot-mail
Pridať článok
Pridať news
Pridať koncert
Pridať archív
Pridať link
Pridať inzerát
Hlasovať


e-mail